PLNÁ KAPACITA. Objednávky pozastaveny. Děkujeme za pochopení.

Jak mě děti přivedly k nošení

V roce 2014 se narodil náš Hugo. Dlouhé měsíce nám trvalo, než jsme zjistili, že jeho tělíčko bojuje s potravinou alergií – konkrétně alergií na bílkovinu kravského mléka. Nejen v těžkých chvílích nám pomáhalo právě nošení, tulení, mazlení. Vyzkoušela jsem tehdy dvě nosítka a to Manducu a KiBi. Ani jedno nám bohužel úplně nesedlo a tak jsem většinu času Huga nosila na rukou, což nebylo zcela vhodné pro něj, a vzhledem k tomu, že měl v roce neuvěřitelných 12 kg, tak ani pro mou páteř.


Když se v květnu 2019 ukázala naše Rút, věděla jsem, že chci nosit a to ergonomicky a správně. Šátku jsem se z počátku bála a rozhodla se pořídit elastického křížence šátku a nosítka – Caboo Lite. Pro začátek jsem nemohla vybrat lépe. Malou jsem poprvé navázala do šátku levnější kategorie - Little Frog Aurora Cube a pak už se to se mnou vezlo. Vyzkoušela jsem toho mnoho a stále zkouším další a další šátky a nosítka. Měla jsem štěstí. Již před půl rokem věku malé jsem objevila perfektně pro mě padnoucí nosítko – Aloe a ručně tkaný šátek, který s námi zůstane již napořád – Elavia Supernova. Mrkněte na další články na blogu, kde naleznete také recenze.


Rút se narodila na jaře a z počátku jsem nosila jen doma. Nebylo třeba cokoliv řešit. Kojící oblečení nebylo nutné. Vystačila jsem si s tílkem. Jenže v tílku celý rok chodit nelze a taky bylo třeba přidat nějakou vrstvu či dokonce vrstvy navíc. Začala jsem pokukovat po vhodném kojícím a nosícím oblečením a zjistila, že stávající nabídka na trhu neodpovídá mým představám. Nechtěla jsem jen funkční, ale také krásné a elegantní kousky. A tak se zrodila myšlenka vlastní módní značky.

Sandra